Kosmetologia estetyczna - cennik


MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY 350 ZŁ (PRZY WYKUPIENIU PAKIETU CONAMNIEJ 8 ZABIEGÓW CENA JEDNOSTKOWA 250 ZŁ)
MEZOTERAPIA IGŁOWA SZYI I DEKOLTU 350 ZŁ (PRZY WYKUPIENIU PAKIETU CONAMNIEJ 8 ZABIEGÓW CENA JEDNOSTKOWA 250 ZŁ)
MEZOTERAPIA IGŁOWA TWARZY, SZYI I DEKOLTU 600 ZŁ (PRZY WYKUPIENIU PAKIETU CONAMNIEJ 8 ZABIEGÓW CENA JEDNOSTKOWA 500 ZŁ)
MEZOTERAPIA IGŁOWA DŁONI 250 ZŁ
MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLIC OCZU 150 ZŁ

WYPEŁNIANIE GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK TWARZY
ZMARSZCZKI POZIOME CZOŁA 400 ZŁ
KURZE ŁAPKI 400 ZŁ
OKOLICE UST 400 ZŁ
KAŻDA KOLEJNA PARTIA TWARZY 300 ZŁ

WYPEŁNIANIE ZMARCZEK
ZMARSZCZKI POZIOME CZOŁA 900 ZŁ
LWIA ZMARSZCZKA 900 ZŁ
KURZE ŁAPKI 900 ZŁ
OKOLICE UST, MARIONETKI, ZMARSZCZKI PALACZA 900 ZŁ
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE 900 ZŁ

MODELOWANIE UST (POWIĘKSZANIE) 1200 ZŁ
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY 280 ZŁ (PRZY WYKUPIENIU 10 ZABIEGÓW CENA JEDNOSTKOWA 250 ZŁ )

LIFTING TWARZY - NICI PDO
CZOŁO – REDUKCJA ZMARSZCZEK POZIOMYCH 800 zł
CAŁE CZOŁO 1500 ZŁ
LWIA ZMARSZCZKA 800 zł
OKOLICE OCZU 1500 zł
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE 1500 zł
LINIA ŻUCHWY - DÓŁ TWARZY 2500 zł
CAŁA TWARZ od 3500 zł
SZYJA 2000 zł
DEKOLT od 2500 zł

LIPOLIZA INIEKCYJNA (REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ)
PODBRÓDEK 200ZŁ
RAMIONA 600 ZŁ
BRZUCH 600 ZŁ
BOKI TUŁOWIA 600 ZŁ
POŚLADKI 600 ZŁ
UDA WEWNĘTRZNE 400 ZŁ
UDA ZEWNĘTRZNE 400 ZŁ

KARBOKSYTERAPIA
OCZY - 90ZŁ
TWARZ, SZYJA, DEKOLT - 120ZŁ
ROZSTĘPY OD 120ZŁ DO - 300ZŁ
TKANKA TŁUSZCZOWA OD - 300ZŁ

Roller DNS

Twarz, szyja i dekolt + znieczulenie 1,5 godz. 450 zł
Ciało (blizny, rozstępy) 1,5 godz. 550 zł

ROLL - CIT

Twarz, szyja i dekolt + znieczulenie 1,5 godz. 850 zł
Ciało (blizny, rozstępy) 1,5 godz. od 1100 zł

TOKSYNA BOTULINOWA

1 okolica 1 godz. od 550 zł
2 okolice 1 godz. od 900 zł
3 okolice 1 godz. 1300 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – PRP!
ZESTAWY NIEKOMERCYJNE

PRP – płytki krwi - 1,5 godz. od 900 zł
Nici PDO - nici liftingujące PDO rewelacyjnie poprawiają wygląd, bezbolesny, bezinwazyjny sposób przy zatrzymaniu procesu starzenia się skóry. Można je aplikować niemal na całym ciele .Lifting linii marionetkowych, lifting kącików ust, lifting bruzd nosowo-wargowych, modelowanie kości policzkowych, kurzych łapek, uniesienie brwi, lifting doliny łez. Polecane dla osób, które chcą odmłodzić swoją twarz i zredukować zmarszczki , objawy starzenia się. Metoda polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici uzyskując natychmiastową poprawę jej wyglądu. Nici te stopniowo rozpuszczają się stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów dzięki czemu skóra staje się gładsza, zmarszczki znikają owal twarzy unosi się .Nici PDO wprowadza się do podskórnej tkanki tłuszczowej lub domięśniowo.

Karboksyterapia - jest to terapia medycznym dwutlenkiem węgla przy pomocy urządzenia dawkującego ilość gazu rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm,stymuluje do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Wskazania to cellulit, rozstępy, brak elastyczności skóry ramion, nóg, brzucha, zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi ciała.

Roller DNS – urządzenie przeznaczone do mikronakłuwania skóry, w zabiegach kosmetycznej mezoterapii mikroigłowej skóry twarzy i ciała. Stymulacja naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, w skórze regeneruje i odmładza skórę Roller wytwarza, w skórze kanaliki czyli tzw. Mikrouszkodzenia powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, zadaniem rollera jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z pobudzeniem żywych warstw skóry.Kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki.

Roll-cit-lifting skóry , redukuje zmarszczki i blizny, naturalny efekt liftingu i napięcia skóry na twarzy i ciele. Skóra po zabiegu mikronakłuć szybko się regeneruje, następuje znaczne spłycenie bruzd i zmarszczek, zabieg może być stosowany na cienkiej i delikatnej skórze oraz po laseroterapii. Zabieg polega na głębokich mikronakłuciach skóry 1-2 mm będącej , w znieczuleniu. Razultatem 3-6 zabiegów jest większa gęstość i napięcie skóry a także młody wygląd.

Osocze bogatopłytkowe – jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej a zabieg jest całkowicie bezpieczny jest to materiał autologiczny .Płytki krwi zawierają czynniki wzrostu, które stymulują komórki do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza wyraźnie młodsza i nabiera blasku .Zabieg stosuje się w celu rewitalizacji blizn potrądzikowych i przebarwień zahamowanie nadmiernego wypadaniu włosów u kobiet i mężczyzn . Osocze bogato płytkowe można wstrzykiwać wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry bądź też liniowo. Zabieg ten można łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. karboksyterapii.

Mezoterapia igłowa - niechirurgiczna metoda polegająca na ostrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych, w miejsca problematyczne.Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. Wskazania do zabiegów mezoterapii igłowej to profilaktyka przeciwstarzeniowa , zwiotczenie skóry, cellulit i rozstępy, zapobieganie wypadaniu włosów i ich wzmocnienie.

Lipoliza iniekcyjna-rdukcja tkanki tłuszczowej bezinwazyjna metoda usuwania tłuszczu, z określonych partii ciała przez co modeluje sylwetkę i poprawia jej pożądane kształty. Lipoliza jest zabiegiem miejscowym składniki lipolityczne aplikowane są do tkanek tłuszczowych. Procedura jest bezbolesna lecz po zabiegu iniekcji pojawia się ból, zaczerwienienie i swędzenie. lipoliza nie jest metodą odchudzania tylko modelowaniem sylwetki, usuwania miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Obszary poddawane lipolizie to podbródek , ramiona, brzuch i talia, biodra , uda i kolana.

-->

Gotowa na odrobinę relaksu?

Jesteśmy dostepni dla ciebie od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10-18

Facebook
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Twitter
Twitter
Twitter
KOD TWITTER
Google Plus
Google Plus
Google Plus
KOD GOOGLE PLUS
Youtube
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE