Czym zajmuje się Salon Urody ELIZABETH w Warszawie!

Nasz salon urody tworzą ludzie z pasją, wykształceniem i certyfikatami. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, pedicure dla kobiet i mężczyzn oraz pedicure lecznicze. Proponujemy szereg masaży m.in. klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami albo bańką chińską. Oferujemy makijaż permanentny, laserowe zamykanie naczynek, karboksyterapię, kosmetykę twarzy i ciała, przedłużanie rzęs i wiele więcej. Warszawa, ulica Cynamonowa 2 lok. U8 - serdecznie zapraszamy.

W ofercie mamy również innowacyjne zabiegi, takie jak leczenie Kostką Arkady — korektę wrastających albo wkręcających się paznokci i utrzymanie ich w prawidłowej pozycji. Wrastające paznokcie to wnikanie bocznych części płytki paznokciowej, w otaczające tkanki miękkie, prowadzące do stanu zapalnego bocznego wału paznokciowego.

W naszym salonie na warszawskim Ursynowie możesz przejść również zabiegi związane z podologią. Podologia zajmuje się diagnozowaniem i profilaktyką schorzeń stóp, takich jak m.in. odciski, modzele, pękające pięty, szponowatość, stopa cukrzycowa lub nadmierna potliwość lub suchość.

Umów się na wizytę, a dopasujemy zabiegi do kondycji Twojej cery. Proponujemy kuracje z osoczem bogatopłytkowym. Nasze kosmetyczki doradzą Ci, co jest najlepsze dla Twojej skóry. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem do każdego Klienta. Współpracujemy z renomowanymi producentami kosmetyków. Zapraszamy serdecznie!

Gotowa na odrobinę relaksu?

Jesteśmy dostepni dla ciebie od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10-18