Cennik usług kosmetycznych

MICROBLADING BRWI (PIÓRKO) 700 ZŁ (CENA ZAWIERA JEDNĄ KOREKTĘ)
POWDER EFFECT 300 ZŁ (PRZY ZABIEGU MICROBLADINGU)
DOPIGMENTOWANIE W OKRESIE DO 12 MIESIĘCY OD WYKONANIA PIERWSZEGO ZABIEGU 200 ZŁ


MAKIJAŻ PERMANENTNY UST:

KONTUR 500 ZŁ
KONTUR Z CIENIEM 600 ZŁ
EFEKT SZMINKI 800 ZŁ
LIP LIGHT 200 ZŁ


MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU:

KRESKA GÓRNA 600 ZŁ
KRESKA DOLNA 500 ZŁ
KRESKA GÓRNA I DOLNA 900 ZŁ
KRESKA GÓRNA BIŻUTERYJNA 900 ZŁ


MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI:

METODĄ CIENIA 800 ZŁ
METODA WŁOS PO WŁOSIE 800 ZŁ
METODA HYBRYDOWA – POWDER EFECT – 1200 ZŁ


MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY CENA UZGADNIANA INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD ZAKRESU PRACY:

ZAKOLA 1500 -2000 ZŁ
SZCZYT GŁOWY OD 2000 ZŁ
ZAKOLA PLUS CZUBEK GŁOWY OD 2500 ZŁ
ŁYSIENIE PLACKOWATE OD 1000 ZŁ
KAMUFLAŻ BLIZNY OD 1000 ZŁ
CAŁA GŁOWA OD 3500 ZŁ
ZAGĘSZCZENIE NATURALNYCH WŁOSÓW OD 1500 ZŁ
(CENA ZAWIERA TRZYKROTNE PIGMENTOWANIE W ODSTĘPACH DWUTYGODNIOWYCH)

MIKROPIGMENTACJA NAPRAWCZA – NAPRAWA ŹLE WYKONANEGO MAKIJAŻU/KAMUFLAŻU – CENA UZGADNIANA INDYWIDUALNIE
Makijaż permanentny - jest to trwały makijaż, który wykonuje się przez wprowadzanie barwnika szybko wirującą igłą, pigmenty pochodzenia naturalnego tak dobrane by nie różniły się od naturalnego kolorytu skóry. Igły są jednorazowe , farby nie są toksyczne i nie alergizują. Aby utrzymać odpowiednią intensywność koloru nakładamy barwnik średnio raz do roku wtedy efekt będzie widoczny przez 3-5lat ponieważ naskórek ciągle się złuszcza.

Microblading - makijaż permanentny brwi ,wygląd brwi naturalnych, propozycja dla pań, które straciły brwi po chemioterapii, mają skórę alergiczną, chcą zakryć blizny. Korektę makijażu wykonuje się zwykle po trzech, czterech tygodniach gdy brwi się zagoją można wtedy skorygować kształt efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat.

Powder effect – pigmentacja tą metodą pozwala na uzyskanie głębi i naturalnego efektu na długi czas Makijaż permanentny ust- podkreślenie konturu ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie, wypełnienie ust przez dobranie koloru pigmentu do naturalnej barwy warg i typu urody.

Kontur - zabieg polega na pigmentacji konturu ust, makijaż permanentny rozpoczynamy od doboru odpowiedniego koloru oraz pożądanego kształtu.

Kontur, z cieniem – kontur ust podkreśla się zgodnie, z ich naturalnym kształtem oraz wycieniowuje się w 2/3 wysokości ust, można je poszerzyć rysując kontur poza granicami warg.

Efekt szminki - wykonanie makijażu permanentnego polega na dobraniu odcienia tak aby nie wyglądał sztucznie tylko pasował do urody, był naturalny. Odcień powinien być zbliżony do odcienia ust.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia - naturalny efekt makijażu, wyraźne zarysowanie łuku brwiowego zabieg ten pozwala także całkowicie zmienić kształt brwi. Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości.

Włos po włosie - naturalny efekt dający wrażenie przyciemnionych i zagęszczonych brwi

Metoda hybrydowa - powder effect - metoda łącząca technikę tradycyjnego cienia z metodą piórkową daje efekt naturalnej brwi bez efektu pustych miejsc.

Mikropigmentacja skóry głowy - niechirurgiczny zabieg umożliwiający zakamuflowanie szerokiej gamy problemów związanych z łysieniem . Polega on na wprowadzeniu pigmentu, w wierzchnie warstwy naskórka i stworzeniu naturalnego efektu zaciemnienia skóry głowy.

Gotowa na odrobinę relaksu?

Jesteśmy dostepni dla ciebie od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10-18

Facebook
Facebook
Facebook
KOD FACEBOOK
Twitter
Twitter
Twitter
KOD TWITTER
Google Plus
Google Plus
Google Plus
KOD GOOGLE PLUS
Youtube
Youtube
Youtube
KOD YOUTUBE